سام شیمی
آگهی: تولید کننده اسید دیسکلر و اسید استخری

مواد شیمیایی

تولید کننده اسید دیسکلر و اسید استخری

توليد كننده اسيد ديسكلر  و اسيد استخري

فروش و ارسال اسید دیسکلر و اسید استخری مخصوص شستشو و جرم زدایی استخر و جکوزی با کیفیت بالا ، فروش و ارسال به سراسر ایران ( حداقل سفارش 5 گالن و به بالا )

تهیه و پخش مواد رسوب بر شستشوی استخر و مواد پاک کننده جرم آهکی استخر و جکوزی و مواد جرم زدای کف و دیواره استخر و محوطه .

با مدیریت دکترای تخصصی نفت و گاز و کارشناس ارشد انرژی و دارای گواهینامه تعمیر تجهیزات حرارتی و برودتی و پایپینگ از سازمان فنی حرفه ای ایران و سالها سابقه فعالیت در عرصه صنعت تاسیسات مکانیکی صنعتی و ساختمانی و استخر ، سونا و جکوزی .

تهیه و ارسال ؛ اسید دیسکلر ویژه اسید شویی استخر 33 درصد و 18 % دیسکلر مخصوص اسید شویی جکوزی - اسید جرم گیری استخر و جکوزی و محوطه - اسید مخصوص با محافظ لعاب کاشی- مواد مخصوص اسید شوئی مبدل آبگرم مصرفی - اسید ویژه پاکسازی جرم روی کاشی کاسه استخر و جکوزی از کربنات کلسیم و رسوبات آهکی بر روی کاشی - اسید دیسکلر مخصوص استخر-جوهر نمک شستشوی استخری - مواد کنترل ph آب استخر ( کنترل کننده اسیدیته و قلیایی آب استخر ) - کلر ، زاج و سایر افزودنی های آب استخر - اسید دیسکلر ویژه اسید شویی کاشی - اسید دیسکلر مخصوص جرمزدایی مبدل آبگرم - اسید دیسکلر مخصوص شستشوی چیلر ( کندانسور و برج خنک کننده ) - با کیفیت بسیار بالا و دارای ماده محافظ فلز ( اینهیبیتور ) - فروش مواد مصرفی ویژه استخر و تاسیسات حرارتی و برودتی . اسید کلریدریک و گاردگس .

حداقل سفارش پنج گالن ، ارسال به سراسر ایران توسط باربری و تحویل در باربری با هزینه مشتری .

اسید دی اسکلر بر پایه اسید کلریدریک HCL می باشد. این اسید به دلیل پایداری بالا، عدم خوردگی لوله ها به دلیل داشتن اینهبیتور و قیمت پایین تر، مناسب ترین اسید برای رسوب زدایی می باشد. اسید دیسکلر با نام های مانند : جوهرنمک، اسید کلریدریک، رسوب بر صنعتی و دیسکلر مایع نیز شناخته میشود.دیسکلر به دلیل مشکلات رسوب‌گذاری در صنایع مختلف تولید شد تا با افزودن این محلول به سیستم گردش آب رسوبات بسته شده از بین برود.

اسید دیسکلر مایع سام شیمی در بسته بندی گالن های 20 لیتری ارائه می گردد.

اسید دیسکلر و مواد جرم زدای با کیفیت را از ما بخواهید.

ایمیل مستقیم : smhsum@gmail.com

خوب است بدانید:

سام شیمی، از ۸ سال پیش عضو سایت ایستگاه است.
این آگهی را اولین بار ۸ سال پیش ثبت کرده و ۳ روز پیش به روز شده.

تماس با: سام شیمی