کیمیا پارس شایانکار
آگهی: فروش ویژه سوپر فسفات ساده

کشاورزی

فروش ویژه سوپر فسفات ساده

فروش ويژه سوپر فسفات ساده

تولید سوپر فسفات ساده

✅ حداکثر فسفر قابل جذب گیاه در PH خاک بین 6.5 تا 7.5 اتفاق می افتد فسفر در خاک بصورت H2PO4-1 و HPO4-2 و PO4-3 قابل جذب است که در فرم اول بیشتر و سریعتر جذب میشود.
کود سوپر فسفات ساده 17% و با اسید محلول8 - 12% که در آب نسبتا محلول است و از خاک فسفات تولید شده و بمرور تبدیل و جذب میگردد.
کود سوپر فسفات ساده را به دو شکل پودری و گرانوله عرضه می نمائیم که هر دو دارای یک آنالیز بوده و فقط شکل پودری به دلیل مصرف انرژی کمتر اندکی ارزانتر از فرم گرانوله است. سوپرفسفات ساده دارای حداقل 5 درصد ریزمغذی است.
همچنین کود سوپرفسفات ساده با 2 نوع آنالیز و ترکیب عرضه می شود که حاوی حداقل 5/21 و یا 17 درصد فسفر کل (total P2O5) و 5/17 و یا 9 درصد فسفر محلول در آب (W/S P2O5) است.

✅ بدلیل استفاده از خاک فسفات بسیار مرغوب آسفوردی کیفیت محصول بالاتر از استاندارد جهانی است. از آنجائیکه SSP دارای حداقل 12 درصد عنصر گوگرد و 20 درصد کلسیم (کمتر یا بیشتر) است مناسب ترین و ارزان ترین کود برای دانه های روغنی، نیشکر و سیب زمینی است. در زمین هایی با فقر عنصر گوگرد، نیاز محصول به این عنصر را مرتفع می نماید و ثابت شده است که در این حالت بین 15 تا 25 درصد محصول افزایش می یابد.

✅ کاربرد سوپرفسفات ساده در کشاورزی:
سوپرفسفات ساده برای رشد ریشه و سنتز کلروفیل
سوپرفسفات ساده برای جبران کمبود فسفر در گیاهان
سوپرفسفات ساده برای جبران کمبود گوگرد در گیاهان
سوپرفسفات ساده برای افزایش رشد محصولات کشاورزی

✅ تولید کود سوپر فسفات ساده:
فروشنده کود سوپرفسفات ساده, فروش کود سوپرفسفات ساده ، تامین کننده فسفات ساده, فروشنده کود فسفاته,تولید کننده کود سوپرفسفات ساده، قیمت کود سوپرفسفات ساده, سوپرفسفات ساده طبق آنالیز, دی آمونیوم فسفات، مشارکت در تولید سوپرفسفات ساده,کود شیمیایی SSP ، تولید سفارشی کود سوپرفسفات ساده, سوپرفسفات کود کشاورزی


لطفاً جهت ثبت سفارش و درخواست به سایت www.Shayankar.ir مراجعه فرمائید و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

🌐کیمیا پارس شایانکار
تلفن دفتر مرکزی : 88998130(021)
کارشناس بازرگانی : 09120185621
کارشناس بازرگانی : 09120710192
کارشناس بازرگانی : 09121083929
ایمیل : info@shayankar.ir

خوب است بدانید:

کیمیا پارس شایانکار، از ۱۲ سال پیش عضو سایت ایستگاه است.
و ۱ ماه پیش به روز شده.

تماس با: کیمیا پارس شایانکار

مسیر آگهی: