قاسم قلیزاده
آگهی: شیرسردکن گاوداری و شیر سرد کن لبنیاتی

ماشین آلات

شيرسردكن گاوداري و شير سرد كن لبنياتي

شیرسردکن گاوداری و شیر سرد کن لبنیاتی

کاربرد شیرسردکن:
دستگاه شیر سرد کن جهت خنک نگهداشتن شیر، آب و شربت مورد استفاده قرار میگیرد و با ظرفیت های مختلف قابل طراحی و ساخت میباشد .

شیرسردکن ها بسته به نوع و ظرفیت اسمی آنها برای نگهداری شیر، دوغ، مایه بستنی، آب و شربت مورد استفاده قرار میگیرند ، متاسفانه در کشور ما بعلت نبود نظارت کافی از طرف دولت بر نحوه ساخت و تولید تجهیزات صنعتی و از جمله دستگاه شیرسردکن میبینیم که در نقاط مختلف شهرها کارگاهها و مغازه های کوچک صنعتی اقدام به ساخت دستگاه شیرسرد کن مینمایند .


شیرسرد کن گارانتی دار:
شیر سرد کن های شرکت پویا صنعت مبدل تنها شیر سردکن های داخل کشور میباشند که دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش همراه با کارت گارانتی میباشند .

عوامل موثر در متغیر بودن قیمت شیرسردکن:
شرکت پویا صنعت مبدل برای شیرسرد کن های خود از بهترین کمپرسور و کندانسورهای موجود در بازار استفاده میکند .
قیمت شیرسردکن در بازار داخلی ایران به موارد زیادی بستگی دارد، اما عمده بستگی آن قیمت مواد اولیه برای تولید شیر سرد کن میباشد که اکثرا وارداتی هستند. با توجه به افزایش قیمت ارز و افت ارزش پول ملی قیمت شیرسردکن نیز افزایش شدیدی داشته است. مشتریان در اثر این افزایش قیمت توان خرید را از دست داده و محبور هستند که دستگاههای بی کیفیت و ضعیف را تهیه نمایند که خود باعث به وجود آمدن خسارت های جبران ناپذیری در آینده خواهد شد.

استفاده های دیگر از شیر سرد کن:

شیرسردکن های شرکت پویا صنعت مبدل مناسب برای خنک کردن آب و شربت میباشد. با توجه به اینکه سیستم لوله کشی و قدرت بالای کمپرسور در شیرسردکن های پوصام با تمام شیرسردکن های تولید داخل متفاوت هست، قابلیت خنک کردن سریع آب و شربت در موکب ها و مسیر های عزاداری اربعین را دارد.

نحوه خرید و دریافت پیش فاکتور شیرسردکن:
برای دریافت پیش فاکتور و اطلاع از قیمت شیر سردکن، قیمت آب سردکن و قیمت شربت سردکن میتوانید به وب سایت رسمی ما مراجعه نموده از منوی محصولات وارد قسمت شیرسردکن گاوداری یا لوازم ماست بندی شوید و با کلیک بر روی عکس دستگاه شیرسردکن مورد نظر خود، مراحل خرید را ادامه داده و به صورت آنلاین پیش فاکتور خود را دریافت نمایید.

خوب است بدانید:

قاسم قلیزاده، از ۱۴ سال پیش عضو سایت ایستگاه است.
این آگهی را اولین بار ۳ سال پیش ثبت کرده و ۵ روز پیش به روز شده.

تماس با: قاسم قلیزاده