امیری
آگهی: فروش زایلین مخلوط

مواد شیمیایی

فروش زایلین مخلوط

فروش زايلين مخلوط

بازرگانی Parsi oil
تامین کننده تخصصی زایلین مخلوط Mixed Xylene

بازرگانی پارسی اویل بصورت تخصصی در زمینه زایلین مخلوط بندر امام فعالیت دارد.

هدف ما فروش مواد پتروشیمی با مناسب ترین قیمت و تحویل آنها بصورت استاندارد و باکیفیت به تولیدکنندگان محترم بوده تا بتوانیم سهم موثری جهت رونق تولید در میهن عزیزمان داشته باشیم.
-----------------------------
زایلن دارای سه ایزومر اورتو ، پارا و متا زایلین می‌باشد که هر سه دارای فرمول مولکولی C8H10، یا به صورت مشابه C6H4(CH3)2 ارائه شده‌اند. خواص فیزیکی و شیمیایی ایزومر های زایلن متفاوت است. مثلا دمای ذوب متا زایلن حدود 48- درجه سانتی گراد است در حالی که دمای ذوب پارا زایلن در حدود 13 درجه سانتی گراد است. این سیال یک سیال آتشگیر و بی رنگ است. چگالی زایلن کمتر از آب می باشد.
زایلن مخلوط ترکیبی مشخص و معین از مواد اورتو زایلن، متا زایلن، پارا زایلن و اتیل بنزن می باشد که امروزه کاربرد بیشتری نسبت به مواد سازنده خود دارد. از چهار ماده تشکیل دهنده آن بیش از 40 درصد متا زایلن می باشد.


کاربرد های زایلن مخلوط


کاربرد های زایلن بسیار گسترده می باشد. پارا زایلن در تولید دو مونومر terephthalic acid و dimethyl terephthalate که در تولید پلیمر PET کاربرد دارند استفاده می شوند. یکی از کاربرد های مهم زایلن در صنعت استفاده به عنوان حلال می باشد. کاربرد های آن به عنوان حلال در صنایع پرینت، لاستیک، رنگ و چرم بیشتر است.
در صنعت نفت زایلن به عنوان یکی از مواد رایج مورد استفاده به عنوان حلال پارافین است و در هنگام گرفتگی لوله ها با وکس و پارافین کاربرد دارد. زایلن در آزمایشگاه ها کاربرد گسترده ای به عنوان حلال و از بین برنده چربی دارد.
-----------------------------
موبایل: 09222756003
تلفن: 77508614-021
ایمیل: parsioil@yahoo.com
-----------------------------

فروش زایلین
خرید زایلین
خرید زایلین بندر امام
فروش زایلین بندر امام
کاربرد زایلین
قیمت زایلین
قیمت زایلین بندر امام
زایلین بندرامام

خوب است بدانید:

امیری، از ۱۱ سال پیش عضو سایت ایستگاه است.
این آگهی را اولین بار ۲ سال پیش ثبت کرده و ۵ روز پیش به روز شده.

تماس با: امیری