مهندس حمید خو اجه
آگهی: توان طرح (فنی مهندسی و ساختمانی)

خدمات ساختمانی

توان طرح (فنی مهندسی و ساختمانی)

توان طرح (فني مهندسي و ساختماني)

شرکت فنی مهندسی و ساختمانی (توان طرح)
مشاور، طراح و مجری پروژه های ساختمانی و عمرانی

این مجموعه در 5 کارگروه آماده همکاری در زمینه های مختلف می باشد:
(معماری، عمرانی، تاسیسات فنی، نقشه برداری و بازرگانی)

**کارگروه معماری:
- طراحی پلانهای معماری (مسکونی، اداری، فرهنگی و مذهبی، تجاری و صنعتی، سالنهای کنفرانس و اجتماعات، موسسه های مالی و اعتباری ، سایتها و مجموعه های گردشگری، توریستی و رفاهی، اقامتی و ورزشی، تفرجگاه، پلاژ و شهرک های ساحلی، زائرسراها و ..)
- طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی کلیه فضاها (پارتیشن بندی، نورپردازی، کاذب کاری، کفسازی، بدنه سازی، رنگ آمیزی و پوشش های دکوراتیو سقف و بدنه، دیوارکوبی و لمسه کوبی و ..)
- طراحی و اجرای دکوراسیون خارجی (نما، لابی، محوطه سازی و لند اسکیپ، آبنما و آبشار، فضای سبز و باغ بام و ..)
- طراحی و اجرای انواع پارتیشن های اداری تک و دو جداره (MDF و آلومینیومی و دیوار گچی) انواع کانتر و گیشه های فروش، کانترهای خدماتی و بانکی، دکور و غرفه های نمایشگاهی و ..
- طراحی و اجرای ( المان، و تندیسهای میادین و فضاهای شهری)
- طراحی سه بعدی (3D MAX) - طراحی و ساخت کلیه ماکتها

**کارگروه عمران:
- طراحی و اجرای انواع سازه های بتنی با سیستم های پیش تنیده و پس کشیده، سقفهای کوبیاکس، یوبوت، وافل، دال مجوف، طراحی و اجرای انواع سازه های فولادی مرکب (تیر ورق، HSS ،CFT)، سقفهای عرشه فولادی(متال دک) و کامپوزیت سنتی و طراحی و اجرای انواع سوله های صنعتی، استراکچرهای فلزی و بتنی صنایع معدنی، صنایع فولادی و سیمانی، صنایع نفت و گاز، سکوهای نفتی و گازی، طراحی و اجرای سازه های دریایی و سازه های هیدرولیکی در پسکرانه و ..
- اجرای دیوار های تری دی پانل بهمراه شاتکریت ملات ماسه سیمان و ..
- مقاوم سازی کلیه بناها در مقابل زلزله و انجام فازهای صفر، یک و دو پروژه های عمرانی، مطالعات، طراحی و اجرای طرح های هادی، گردشگری، توریستی و تفریحی و ..
- همکاری و مشارکت در طرح های بازسازی و ارائه خدمات فنی مهندسی (زیر ساختی، عمران و آبادانی، تاسیساتی و انتقال نیرو و ..) و طرحهای مطالعاتی و اجرایی (محیط های شهری، شهرک ها و مجتمع های مسکونی، آموزشی، بهداشتی و درمانی، اقامتگاه و کمپ های پناهجویان و ..) در کشورهای عراق، اقلیم کردستان، سوریه، یمن، افغانستان، قزاقستان، روسیه، آذربایجان و منطقه قره باغ و سایر کشورهای ادامه توضیحات --> CIS و ..
- اجرای کامل ابنیه و ساختمان از تخریب و خاکبرداری تا کلید تحویل بصورت مدیریت پیمان و ..

**کارگروه نقشه برداری:
- نقشه برداری UTM و کاداستر املاک ثبتی، ترازیابی، برداشت و پیاده سازی سازه های صنعتی، مساحی و تفکیک اراضی و پیاده سازی سایت و پروفیلها و تاسیسات خیابانی، توپوگرافی، محاسبه، کنترل و برداشت احجام خاکی و ..

**کارگروه تاسیسات فنی:
- طراحی و اجرای سونا ، استخر ، جکوزی ، سرسره و فواره های آبی در محیطهای مسکونی ، ورزشی و آموزشی و غیره ، همراه با سیستمهای تصفیه آب و هوا، گرمایش و سرمایش پیشرفته محیط ، اعلام و اطفاء حریق و ..
- اجرای امکانات رفاهی مجتمع های مسکونی و تجاری، خدماتی و پذیرایی از قبیل: آشپزخانه صنعتی، جارو برقی مرکزی، آنتن مرکزی، شوتینگ زباله، دزد گیرهای حفاظتی، روشنایی هوشمند، دوربین مداربسته و مانیتورینگ و ..
- مشاوره رایگان در رابطه با احداث کلیه ابنیه اعم از (مسکونی، خدماتی، تفریحی، تجاری، رفاهی، اداری و صنعتی و ..)

**کارگروه بازرگانی:

خوب است بدانید:

مهندس حمید خو اجه، از ۱۷ سال پیش عضو سایت ایستگاه است.
و ۵۲ دقیقه پیش به روز شده.

تماس با: مهندس حمید خو اجه